FANDOM


From Youtube

Description Edit

http://www.vizionplus.tv https://www.facebook.com/shtatepapese https://facebook.com/VizionPlusTV https://twitter.com/VizionPlusTV

Sot 7 marsi dita e mesuesit. Ne shkollen Qazim Turdiu.

Format informativ i cili do tu sjelle cdo mengjes informacione te bollshme dhe utilitare per te nisur nje dite sa me mbare. Moderuar nga Pranvera Borakaj dhe Nolian Lole, “7 pa 5” do te jete nje reviste e temave soft e jo vetem, duke orientuar vemendjen e audiences e duke synuar te nxise tek ajo reagimet lidhur me ngjarje apo dukuri pjese e jetes sone te perditshme...

Appears on these pages
of

  • 7Marsi Wiki

    7 Marsi Festën e mësuesit Ne do ta festojmë Lulet më të bukura Ne do ti dhurojmë.

File history

Click on a date/time to view the file as it appeared at that time.

Date/TimeThumbnailDimensionsUserComment
current19:59, March 8, 2017Thumbnail for version as of 19:59, March 8, 2017480 × 269 (27 KB)Adelajdalakti (wall | contribs)created video

Metadata